Pierwsze zajęcia kursu AIR Akwarela i Rysunek dla Dorosłych 3 Października

Dodano: 28/09/2023
Zapraszamy na pierwsze zajęcia kursu AIR Akwarela i Rysunek dla Dorosłych. Zaczynamy zajęcia 3 października o godzinie 18:00. Zajęcia trwają 3 godziny. (18:00-21:00)

Na rocznym kursie Labirynt AIR spotykamy się w przyjaznej atmosferze, przy filiżance herbaty lub kawy (czasem i domowym cieście), rysujemy i malujemy by czerpać z tego radość, by zredukować stres, by odnaleźć coś ciekawego, unikalnego, wartego zatrzymania.

„Rysowanie uszczęśliwia…
malowanie też.
Medytujemy za pomocą grafitowej kreski
i akwarelowych barw."

                                                             PZ

 Uczymy się od podstaw technik renesansowego rysunku, malowania tuszem i akwareli. Klasyczne zagadnienia rysunkowe i malarskie (abstrakcja, martwa natura, rośliny, zwierzęta, postać ludzka, pejzaż, architektura), uzupełniamy tematami na życzenie artystek i artystów uczestniczących w kursie. Teorię rysunku (perspektywa, światłocień, kompozycja itd.) przeplatamy z tematami pobudzającymi wyobraźnię i kreatywność (często jest to fantastyka).

Na zajęciach rysuję i maluję razem z Wami – nad moją kartką jest kamera, co umożliwia w czasie rzeczywistym pokazanie najdrobniejszych niuansów techniki rysunku.
W Labiryncie nie stosuję nauki za pomocą tutoriali, bo nauka rysunku to nie schemat lecz kontakt - nazywam to konwersacją rysunkową.
Z doświadczenia wiem, że taka forma zajęć przyspiesza rozwój artystyczny i jest tu i teraz.

https://www.youtube.com/watch?v=DuWkrbucMic

Pozdrawiam Serdecznie do zobaczenia 
Piotr Zwierzchowski
tel. 601 386 542

Copyright 2024 by Labirynt. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja jellinek.pl