FANTASTYKA


KURS  FANTASTYKA  - został stworzony przez artystów dla artystów. Uczymy zarówno zaawansowanych jak początkujących. Wprowadzamy  w tajniki profesjonalnego warsztatu artystycznego w oparciu o techniki tradycyjne: ołówek, tusz, flamastry, akwarela. Staramy się aby każdy uczestnik zajęć stworzył podwaliny pd swoje profesjonalne portfolio. Rezultaty - proszę zwrócić uwagę na mikrogalrie zamieszczone na dole strony głównej:)

 

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NIEDZIELE I WYBRANE DNI TYGODNIA

UCZEŃ WNOSI OPŁATY ZA PAKIET 4 GODZIN TYGODNIOWO

UCZEŃ MOŻE UCZESTNICZYĆ W DODATKOWYCH ZAJECIACH GRUPY Architektura po wcześniejszej rezerwacji miejsca LUB ONLINE


ROZKŁAD ZAJĘĆ:

NIEDZIELA – 14-18 – zajęcia w pracowni

WTOREK, CZWARTEK 18-20:00– uczestnictwo zajęciach typu stream

CZWARTEK 20-22:00- uczestnictwo w zajęciach DIGITAL PAINTING typu stream

ŚRODA-PIĄTEK 16-20:00 - zajęcia w pracowni (OTWARTA PRACOWNIA)   

OPŁATY

MIESIĘCZNA (4 TYGODNIE) TO 430 ZŁOTYCH

3-MIESIĘCZNA (12 TYGODNI) TO 1190 ZŁOTYCH

ROCZNA (10 MIESIĘCY) TO 3900 ZŁOTYCH

CENA OBEJMUJE TAKŻE UNIKALNE MATERIAŁY POGLĄDOWE (PONAD 200 GODZIN FILMÓW ISTRUKTAŻOWYCH, PONAD 5000 ZDJĘĆ I RYSUNKÓW I LICZNE TUTORIALE DO KAŻDEGO TEMATU, KOMPLETY BRYŁ)

Uczymy od podstaw. Program obejmuje zaawansowaną teorię RYSUNKU PROFESJONALNEGO (perspektywa, teoria światła rysunek strukturalny, kompozycja itd.) Od pierwszych zajęć kształcimy u naszych uczniów zdolność kreatywnego myślenia i projektowania za pomocą rysunku.

Tematyka obejmuje: character design ( postacie ludzkie i nie tylkoJ, zwierzęta, stwory, roboty) environmental design ( krajobraz, architektura w każdej skali - od domu do planety), machine design( pojazdy istniejące futurystyczne, struktury technologiczne) oraz inne tematy niezbędne dla stworzenia podstaw warsztatowych dla freelence artist.

Techniki : tradycyjne ( ołówek, flamaster, tusz, akwarela) i digital painting z użyciem tabletu graficznego ( Photoshop, ilustrator). Kurs można poszerzyć o modelowanie 3D z programie Rhinoceros 3D i podstawy renderowania.

Cel kursu to stworzenie profesjonalnego portfolio umożliwiającego poszukiwania zleceń graficznych jak również przyjęcia na uczelnie wyższe polskie i zagraniczne. Wielu naszych uczniów odnosi sukcesy jako zawodowi rysownicy i designerzy. (zobacz galerie na www.labirynt.pl)


 
Dla uczniów zaawansowanych polecamy również wzięcie udziału w naszym kursi DIGITAL PAINTING, na którym uczymy od podstaw pracy z tabletem graficznym. Do naszej pracowni często  są tablety przysłane na testy ( Wacom , Xp-pen, Huyon) przez zaprzyjaźnione z nami firmy i sklepy. 

 

ZAPRASZAMY! UCZYMY OD PODSTAW! OD OŁÓWKA DO TABLETU!

   

character design, enviromental design, machine design - wszytko co powinien umieć freelancer

  Pomożemy stworzyć profesjonalne portfolio. Do każdego ucznia stosujemy indywidualne podejście . Zapraszamy na lekcje próbne. 

Copyright 2024 by Labirynt. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja jellinek.pl